Jak grać w NBA Live 2003
GRAĆ LIVE 2003 co to jest
Stara gra NBA Live 2003, kreacji zawodnika i wpisz jako imię DOLLABILLS. Jeżeli prawidłowo wpiszesz.

Jak się gra w NBA Live 2003

Jak grać NBA LIVE 2003 Graj jako B-Rich

Otwórz ekran kreacji zawodnika i wpisz jako imię DOLLABILLS. Jeżeli prawidłowo wpiszesz kod, pojawi się wiadomość potwierdzająca. B-Rich pojawi się w puli zawodników nie posiadających agenta. Wybierz opcję Sign/Release Player i weź zawodnika do drużyny.


Graj jako Busta Rhymes

Otwórz ekran kreacji zawodnika i wpisz jako imię FLIPMODE. Jeżeli prawidłowo wpiszesz kod, pojawi się wiadomość potwierdzająca. Busta Rhymes pojawi się w puli zawodników nie posiadających agenta. Wybierz opcję Sign/Release Player i weź zawodnika do drużyny.


Graj jako DJ Clue

Otwórz ekran kreacji zawodnika i wpisz jako imię MIXTAPES. Jeżeli prawidłowo wpiszesz kod, pojawi się wiadomość potwierdzająca. DJ Clue pojawi się w puli zawodników nie posiadających agenta. Wybierz opcję Sign/Release Player i weź zawodnika do drużyny.


Graj jako Ghetto Fabulous

Otwórz ekran kreacji zawodnika i wpisz jako imię GHETTOFAB. Jeżeli prawidłowo wpiszesz kod, pojawi się wiadomość potwierdzająca. Ghetto Fabulous pojawi się w puli zawodników nie posiadających agenta. Wybierz opcję Sign/Release Player i weź zawodnika do drużyny.Graj jako Hot Karl

Otwórz ekran kreacji zawodnika i wpisz jako imię CALIFORNIA. Jeżeli prawidłowo wpiszesz kod, pojawi się wiadomość potwierdzająca. Hot Karl pojawi się w puli zawodników nie posiadających agenta. Wybierz opcję Sign/Release Player i weź zawodnika do drużyny.


Graj jako Just Blaze

Otwórz ekran kreacji zawodnika i wpisz jako imię GOODBEATS. Jeżeli prawidłowo wpiszesz kod, pojawi się wiadomość potwierdzająca. Just Blaze pojawi się w puli zawodników nie posiadających agenta. Wybierz opcję Sign/Release Player i weź zawodnika do drużyny.Łatwe faule

Kiedy twój oponent przewróci cię na ziemię wciśnij [Taking Charge], aby CPU przyznał ci faula.

Czym jest NBA Live 2003 znaczenie w Katalog gier N .