AIRTIME co to jest
AIRTIME co to jest
Definicja Airtime co znaczy. Encyklopedia komórkowego. W razie większości usług (niezależnie od na.

Co to jest Airtime

Definicja AIRTIME: Termin określający długość połączenia z telefonu komórkowego. W razie większości usług (niezależnie od na przykład pakietowej transmisji danych GPRS) długość połączenia jest fundamentem naliczania opłat za połączenie.

Co znaczy Always On:
Definicja ustalenia jednej z cech pakietowej transmisji danych GPRS. W razie korzystania z GPRS użytkownik może być poprzez cały czas podpięty do sieci. (always online). Koszty naliczane są w tym przypadku airtime co znaczy.
Co znaczy Access Point Name (APN):
Definicja dostępu. W razie sieci GSM termin ten znaczy nazwę serwera, który obsługuje transmisję danych. Wpisanie poprzez użytkownika nazwy punktu dostępu (APN) jest konieczne do korzystania z takich usług jak airtime krzyżówka.
Co znaczy Advanced Mobile Phone System (AMPS):
Definicja telefonii komórkowej. Mechanizm ten, rozwinięty w latach siedemdziesiątych w stanach zjednoczonych ameryki, był używany w celach komercyjnych od początku lat osiemdziesiątych. AMPS nadal działa w airtime co to jest.
Co znaczy Automatyczny Wybór Sieci:
Definicja oferowanych poprzez telefony komórkowe. W razie, gdy użytkownik korzysta z aparatu za granicą, funkcja ta umożliwia automatyczne zalogowanie się do sieci operatora, który podpisał umowę roamingową z airtime słownik.
Co znaczy AT Polecenia:
Definicja wykorzystywane do sterowania modemami. Przy użyciu poleceń AT można zamieniać wskaźniki pracy tych urządzeń. Nazwa AT (od Attention) pochodzi od pierwszego rozkazu, który zaczyna każdą listę rozkazów airtime czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Airtime znaczenie w Słownik A .