AKUMULATOR co to jest
AKUMULATOR co to jest
Definicja Akumulator co znaczy. Encyklopedia chemicznej. Akumulatory w odróżnieniu do zwyczajnych.

Co to jest Akumulator

Definicja AKUMULATOR: Urządzenie do magazynowania energii w formie chemicznej. Akumulatory w odróżnieniu do zwyczajnych baterii mogą być ponownie ładowane. W telefonach komórkowych i innych niewielkich przenośnych urządzeniach używane są przeważnie akumulatory typu Li-ION i NiMH. W nie wszystkich starszych urządzeniach nadal można spotkać akumulatory typu NiCD.

Co znaczy Always On:
Definicja ustalenia jednej z cech pakietowej transmisji danych GPRS. W razie korzystania z GPRS użytkownik może być poprzez cały czas podpięty do sieci. (always online). Koszty naliczane są w tym przypadku akumulator co to jest.
Co znaczy Airtime:
Definicja długość połączenia z telefonu komórkowego. W razie większości usług (niezależnie od na przykład pakietowej transmisji danych GPRS) długość połączenia jest fundamentem naliczania opłat za połączenie akumulator definicja.
Co znaczy AT Polecenia:
Definicja wykorzystywane do sterowania modemami. Przy użyciu poleceń AT można zamieniać wskaźniki pracy tych urządzeń. Nazwa AT (od Attention) pochodzi od pierwszego rozkazu, który zaczyna każdą listę rozkazów akumulator co znaczy.
Co znaczy Automatyczny Wybór Sieci:
Definicja oferowanych poprzez telefony komórkowe. W razie, gdy użytkownik korzysta z aparatu za granicą, funkcja ta umożliwia automatyczne zalogowanie się do sieci operatora, który podpisał umowę roamingową z akumulator słownik.
Co znaczy Advanced Mobile Phone System (AMPS):
Definicja telefonii komórkowej. Mechanizm ten, rozwinięty w latach siedemdziesiątych w stanach zjednoczonych ameryki, był używany w celach komercyjnych od początku lat osiemdziesiątych. AMPS nadal działa w akumulator znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Akumulator znaczenie w Słownik A .