ON ALWAYS co to jest
ALWAYS co to jest
Definicja Always on co znaczy. Encyklopedia pakietowej transmisji danych GPRS. W razie korzystania.

Co to jest On Always

Definicja ALWAYS ON: Termin stosowany do ustalenia jednej z cech pakietowej transmisji danych GPRS. W razie korzystania z GPRS użytkownik może być poprzez cały czas podpięty do sieci. (always online). Koszty naliczane są w tym przypadku nie za czas połączenia, ale za liczba przesłanych danych.

Co znaczy Automatyczny Wybór Sieci:
Definicja oferowanych poprzez telefony komórkowe. W razie, gdy użytkownik korzysta z aparatu za granicą, funkcja ta umożliwia automatyczne zalogowanie się do sieci operatora, który podpisał umowę roamingową z always on co znaczy.
Co znaczy Advanced Mobile Phone System (AMPS):
Definicja telefonii komórkowej. Mechanizm ten, rozwinięty w latach siedemdziesiątych w stanach zjednoczonych ameryki, był używany w celach komercyjnych od początku lat osiemdziesiątych. AMPS nadal działa w always on krzyżówka.
Co znaczy Airtime:
Definicja długość połączenia z telefonu komórkowego. W razie większości usług (niezależnie od na przykład pakietowej transmisji danych GPRS) długość połączenia jest fundamentem naliczania opłat za połączenie always on co to jest.
Co znaczy Akumulator:
Definicja magazynowania energii w formie chemicznej. Akumulatory w odróżnieniu do zwyczajnych baterii mogą być ponownie ładowane. W telefonach komórkowych i innych niewielkich przenośnych urządzeniach używane always on słownik.
Co znaczy Authentification Center (AuC):
Definicja uwierzytelniania (autentyfikacji), które sprawdza uprawnienia użytkownika do dostępu do sieci. Autoryzacja dzieje się między dwoma komponentami mechanizmu GSM - kartą SIM i centrum autentyfikacji. Na always on czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Always on znaczenie w Słownik A .