AUC CENTER AUTHENTIFICATION
CENTER AUTHENTIFICATION co to jest
Definicja Authentification center (AuC) co znaczy. Encyklopedia sprawdza uprawnienia użytkownika do.

Co to jest Auc Center Authentification

Definicja AUTHENTIFICATION CENTER (AUC): Centrum uwierzytelniania (autentyfikacji), które sprawdza uprawnienia użytkownika do dostępu do sieci. Autoryzacja dzieje się między dwoma komponentami mechanizmu GSM - kartą SIM i centrum autentyfikacji. Na karcie SIM zapisany jest sekretny klucz, którego kopia znajduje się w centrum uwierzytelniania. Autoryzacja użytkownika dzieje się w następujący sposób: AuC wysyła do telefonu liczbę losową. Telefon, przy użyciu specjalnego algorytmu i z wykorzystaniem tajnego klucza koduje odebraną liczbę losową i wysyła ją do AuC. Odwrotna procedura przeprowadzana jest w AuC. Po odkodowaniu informacje rezultaty są porównywane i jeżeli są identyczne, użytkownik uzyskuje dostęp do sieci. Zaletą takiego metody uwierzytelniania to jest, iż sekretny klucz nigdy nie jest przesyłany drogą radiową.

Co znaczy Access Point Name (APN):
Definicja dostępu. W razie sieci GSM termin ten znaczy nazwę serwera, który obsługuje transmisję danych. Wpisanie poprzez użytkownika nazwy punktu dostępu (APN) jest konieczne do korzystania z takich usług jak authentification center (auc) co znaczy.
Co znaczy Akumulator:
Definicja magazynowania energii w formie chemicznej. Akumulatory w odróżnieniu do zwyczajnych baterii mogą być ponownie ładowane. W telefonach komórkowych i innych niewielkich przenośnych urządzeniach używane authentification center (auc) krzyżówka.
Co znaczy AT Polecenia:
Definicja wykorzystywane do sterowania modemami. Przy użyciu poleceń AT można zamieniać wskaźniki pracy tych urządzeń. Nazwa AT (od Attention) pochodzi od pierwszego rozkazu, który zaczyna każdą listę rozkazów authentification center (auc) co to jest.
Co znaczy Always On:
Definicja ustalenia jednej z cech pakietowej transmisji danych GPRS. W razie korzystania z GPRS użytkownik może być poprzez cały czas podpięty do sieci. (always online). Koszty naliczane są w tym przypadku authentification center (auc) słownik.
Co znaczy Advanced Mobile Phone System (AMPS):
Definicja telefonii komórkowej. Mechanizm ten, rozwinięty w latach siedemdziesiątych w stanach zjednoczonych ameryki, był używany w celach komercyjnych od początku lat osiemdziesiątych. AMPS nadal działa w authentification center (auc) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Authentification center (AuC) znaczenie w Słownik A .