BPS (BITS PER SECOND) co to
BITS SECOND co to jest
Definicja Bps (Bits per second) co znaczy. Encyklopedia Bps ustala, ile bitów transmitowanych jest.

Co to jest Bps (Bits per second)

Definicja BPS (BITS PER SECOND): Wyznacznik określający prędkość transmisji danych. Bps ustala, ile bitów transmitowanych jest poprzez dane urządzenie pośrodku jednej sekundy. W praktyce znacząco częściej stosuje się wyznacznik kbit/s nie mniej jednak 1 kbit/s znaczy 1000 bitów na sekundę.

Co znaczy Browser:
Definicja Przeglądarka, patrz bps (bits per second) co znaczy.
Co znaczy Bluetooth:
Definicja bezprzewodowej pomiędzy telefonami komórkowymi i innymi urządzeniami przenośnymi. Urządzenia Bluetooth komunikują się w paśmie 2402-2480 MHz. Max. odległość pomiędzy urządzeniami wynosi 10 m, jednak bps (bits per second) krzyżówka.
Co znaczy Base Station Controler (BSC):
Definicja bazowych. To jest szereg urządzeń elektronicznych zarządzających stacjami bazowymi danego operatora. BSC zajmuje się przydzielaniem kanałów, przeprowadza także procedury zmiany stacji bazowych, które bps (bits per second) co to jest.
Co znaczy Base Transceiver Station (BTS):
Definicja Popularnie nazywana stacją bazową. Urządzenie bezpośrednio obsługujące wymianę danych w sieciach GSM. BTS obsługuje użytkowników znajdujących się w jej zasięgu (region ten nazywany jest także komórką bps (bits per second) słownik.
Co znaczy Base Station Subsystem (BSS):
Definicja ustalenia całego podsystemu składającego się z kontrolera stacji bazowych (BSC) i współpracujących z nim stacji bazowych (BTS). Zamiana danych miedzy stacjami bazowymi a kontrolerem dzieje się w bps (bits per second) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Bps (Bits per second) znaczenie w Słownik B .