CACHE co to jest
CACHE co to jest
Definicja Cache co znaczy. Encyklopedia stron WWW albo WAP. W razie ponownego żądania wyświetlenia.

Co to jest Cache

Definicja CACHE: Pamięć przechowująca nie wszystkie przedmioty stron WWW albo WAP. W razie ponownego żądania wyświetlenia danego elementu, pobierany jest on z pamięci Cache. W ten sposób pamięć Cache może przyspieszyć wyświetlanie dokumentu.

Co znaczy Card Roaming:
Definicja karty używana jest wtedy, gdy użytkownik znajduje się w zasięgu sieci pracujących w innym standardzie niż jego sieć macierzysta. Możliwe jest zatem umieszczenie karty SIM użytkownika w na przykład cache co znaczy.
Co znaczy COM Port:
Definicja Port komunikacyjny - szeregowe łącze komputera używane do podłączania różnych urządzeń peryferyjnych na przykład modemów, myszek albo tabletów cache krzyżówka.
Co znaczy Cell Broadcast:
Definicja Usługa związana z wysyłaniem krótkich informacje tekstowych SMS. W razie Cell Broadcast SMS-y wysyłane są tylko do abonentów znajdujących się na ustalonym obszarze cache co to jest.
Co znaczy C-HTML (Compact HTML):
Definicja z ograniczoną liczbą dyrektyw poświęcony specjalnie dla telefonów komórkowych i innych, niewielkich przenośnych urządzeń. C-HTML użytkowany jest w japońskich sieciach I-mode. W Europie dominującym cache słownik.
Co znaczy Changeover:
Definicja Przełączenie telefonu z jednej stacji bazowej do innej. W odróżnieniu do handover w okresie zmiany stacji bazowej połączenie jest nieaktywne cache czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Cache znaczenie w Słownik C .