CLIP (CALLING LINE
CLIP CALLING LINE co to jest
Definicja CLIP (Calling Line Identification Presentation) co znaczy. Encyklopedia wszystkie sieci.

Co to jest CLIP (Calling Line Identification Presentation)

Definicja CLIP (CALLING LINE IDENTIFICATION PRESENTATION): Usługa oferowana poprzez sieci GSM i nie wszystkie sieci stacjonarne polegająca na wyświetlaniu numeru rozmówcy na wyświetlaczu telefonu. Użytkownik przed odebraniem połączenia ma sposobność sprawdzenia, kto do niego dzwoni.

Co znaczy Calling Card:
Definicja które umożliwiają dostęp do różnych usług telekomunikacyjnych. Standardowe karty telefoniczne oferowane poprzez krajowych operatorów stacjonarnych zawierają z reguły zakodowaną (w pasku albo clip (calling line identification presentation) co znaczy.
Co znaczy ct2 (Cordless Phone Second Generation):
Definicja telefonii bezprzewodowej operujący na paśmie 900 MHz. Standard ten ustalony został poprzez Międzynarodową Unię Telekomunikacyjną ITU. Aktualnie zdecydowanie większą popularnością cieszy się mechanizm clip (calling line identification presentation) krzyżówka.
Co znaczy Changeover:
Definicja Przełączenie telefonu z jednej stacji bazowej do innej. W odróżnieniu do handover w okresie zmiany stacji bazowej połączenie jest nieaktywne clip (calling line identification presentation) co to jest.
Co znaczy Cache:
Definicja przechowująca nie wszystkie przedmioty stron WWW albo WAP. W razie ponownego żądania wyświetlenia danego elementu, pobierany jest on z pamięci Cache. W ten sposób pamięć Cache może przyspieszyć clip (calling line identification presentation) słownik.
Co znaczy Cell Broadcast:
Definicja Usługa związana z wysyłaniem krótkich informacje tekstowych SMS. W razie Cell Broadcast SMS-y wysyłane są tylko do abonentów znajdujących się na ustalonym obszarze clip (calling line identification presentation) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest CLIP (Calling Line Identification Presentation) znaczenie w Słownik C .