BAND DUAL co to jest
BAND DUAL co to jest
Definicja Dual Band co znaczy. Encyklopedia częstotliwości GSM. W Europie to są pasma 900 i 1800.

Co to jest Band Dual

Definicja DUAL BAND: Mechanizm telefonii działający w dwóch pasmach częstotliwości GSM. W Europie to są pasma 900 i 1800 MHZ, w trakcie gdy w stanach zjednoczonych ameryki sieci GSM pracują na częstotliwości 1900 MHz. W większości przypadków telefony Dual Band pracują w paśmie 900 - 1800 MHz, są jednak także modele Dual Band 900/1900 MHz. Technologia Dual Band umożliwia elastyczne powiększenie pojemności sieci GSM. Na terenach o małej gęstości zaludnienia sieci pracują zazwyczaj w paśmie 900 Mhz. W obszarach gęsto zaludnionych operatorzy sieci instalują z kolei nadajniki 900 i 1800 Mhz.

Co znaczy Downlink:
Definicja Połączenie stacji bazowej BTS do telefonu komórkowego dual band co znaczy.
Co znaczy D-AMPS (Digital Advanced Phone System):
Definicja Rozwinięcie analogowego mechanizmu telefonii komórkowej AMPS. W trakcie transmisji dane kodowane są do postaci cyfrowej. Do transmisji używana jest sposób TDMA dual band krzyżówka.
Co znaczy Duplex:
Definicja Jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych na jednym kanale. Jeżeli transmisja danych dzieje się naprzemiennie, raz w jedną, raz w drugą stronę, to mówi się o Half-Dupleksie dual band co to jest.
Co znaczy DCS (Digital Cellular System For 1800 MHz):
Definicja telefonii komórkowej GSM operujący w paśmie 1800 MHz. DCS pozwala na obsługę większej liczby abonentów znajdujących się na danym obszarze przez wykorzystanie mniejszych komórek i większej liczby dual band słownik.
Co znaczy Dual Mode:
Definicja funkcję aparat może być używany w sieciach telekomunikacyjnych, które pracują w różnych standardach. Telefon Dual-mode umożliwia na przykład przeprowadzanie połączeń w sieciach GSM i DECT dual band czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Dual Band znaczenie w Słownik D .