MODE DUAL co to jest
MODE DUAL co to jest
Definicja Dual mode co znaczy. Encyklopedia w sieciach telekomunikacyjnych, które pracują w różnych.

Co to jest Mode Dual

Definicja DUAL MODE: Zaopatrzony w tę funkcję aparat może być używany w sieciach telekomunikacyjnych, które pracują w różnych standardach. Telefon Dual-mode umożliwia na przykład przeprowadzanie połączeń w sieciach GSM i DECT.

Co znaczy DCS (Digital Cellular System For 1800 MHz):
Definicja telefonii komórkowej GSM operujący w paśmie 1800 MHz. DCS pozwala na obsługę większej liczby abonentów znajdujących się na danym obszarze przez wykorzystanie mniejszych komórek i większej liczby dual mode co to jest.
Co znaczy Dokująca Stacja:
Definicja rozszerzające możliwości komputerów przenośnych. Stacja dokująca zaopatrzona jest w zazwyczaj w dodatkowe złącza takie na przykład COM, USB albo klawiatury. W razie nowoczesnych telefonów komórkowych dual mode definicja.
Co znaczy D-AMPS (Digital Advanced Phone System):
Definicja Rozwinięcie analogowego mechanizmu telefonii komórkowej AMPS. W trakcie transmisji dane kodowane są do postaci cyfrowej. Do transmisji używana jest sposób TDMA dual mode co znaczy.
Co znaczy Dual Band:
Definicja działający w dwóch pasmach częstotliwości GSM. W Europie to są pasma 900 i 1800 MHZ, w trakcie gdy w stanach zjednoczonych ameryki sieci GSM pracują na częstotliwości 1900 MHz. W większości dual mode słownik.
Co znaczy DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunication):
Definicja bezprzewodowej telefonii bazujący na cyfrowej transmisji danych. DECT używany jest przeważnie jako uzupełnienie do stacjonarnego telefonu. Wykorzystania DECT obejmują jednak także transmisję danych dual mode znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Dual mode znaczenie w Słownik D .