COMMERCE E co to jest
COMMERCE co to jest
Definicja E-commerce co znaczy. Encyklopedia W razie telefonii komórkowej coraz częściej mówi się o.

Co to jest Commerce E

Definicja E-COMMERCE: Handel elektroniczny przy użyciu sieci Internet. W razie telefonii komórkowej coraz częściej mówi się o M-commerce - handlu mobilnym.

Co znaczy ETSI (European Telecommunications Standarts Institute):
Definicja Organizacja z siedzibą w Sophia Antipolis we Francji zajmująca się ustalaniem standardów telekomunikacyjnych w Europie. ETSI e-commerce co znaczy.
Co znaczy EFR (Enhanced Full Rate):
Definicja na celu polepszenie jakości dźwięku przesyłanego w sieciach GSM. Dźwięk - przy pomocy lepszego protokołu kompresji - jednakże zajmuje takie samo pasmo częstotliwości, ma znacząco lepsze wskaźniki e-commerce krzyżówka.
Co znaczy EDGE (Enhanced Data Rates For GSM Evolution):
Definicja transmisji danych zwiększająca przepustowość sieci GSM. Sieci pracujące w systemie EDGE oferują (z wykorzystaniem łączenia maks. 8 kanałów) transfery danych rzędu 384 kbit/s. EDGE wykorzystuje metodę e-commerce co to jest.
Co znaczy EPOC:
Definicja Mechanizm operacyjny przygotowany poprzez firmę Symbian. EPOC używany jest między innymi w palmtopach takich marek jak Psion, Nokia, Ericsson i Motorola e-commerce słownik.
Co znaczy ECL (Echo Loss):
Definicja oznaczający jak spora część sygnału odbieranego wydobywającego się z głośnika trafia do mikrofonu (sygnału wysyłanego) Gdy część dźwięków słyszanych poprzez użytkownika ze słuchawki trafia do e-commerce czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest E-commerce znaczenie w Słownik E .