INTERCONNECT co to jest
INTERCONNECT co to jest
Definicja Interconnect co znaczy. Encyklopedia sobie wzajemnie operatorzy telekomunikacyjni w.

Co to jest Interconnect

Definicja INTERCONNECT: Interconnect / interkonekt - kwoty jakie płacą sobie wzajemnie operatorzy telekomunikacyjni w zamian za realizowanie połączeń pomiędzy sieciowych.

Co znaczy ITU (International Telecommunications Union):
Definicja Międzynarodowa Unia Telekomunikacyjna, organizacja zrzeszająca instytucje państwowe i spółki prywatne. Celem ITU jest tworzenie jednolitych standardów świadczenia usług telekomunikacyjnych interconnect co to jest.
Co znaczy IMEI (International Mobile Equipment Identifer):
Definicja nadawany w pojedynkę wszystkim wyprodukowanym telefonom komórkowym. Numer IMEI jest zazwyczaj podawany na naklejce wewnątrz telefonu w okolicy slotu na kartę SIM. Telefon na żądanie sieci może interconnect definicja.
Co znaczy IMAP (Internet Message Acces Protocol):
Definicja Protokół pozwalający na pobranie informacje pocztowych poprzez komputer użytkownika interconnect co znaczy.
Co znaczy IrDA (Infrared Data Asociation):
Definicja organizacja zrzeszająca producentów urządzeń wykorzystujących technikę przesyłania danych bazującą na falach podczerwonych. Termin IrDA stosowany jest także jako nazwa połączenia realizowanego w interconnect słownik.
Co znaczy I-Tap:
Definicja poprzez telefony komórkowe Motoroli mająca na celu uproszczenie wprowadzania tekstu do aparatu. W razie I-Tap użytkownik wciska przycisk reprezentujący daną literę tylko raz. Dzięki wbudowanemu interconnect znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Interconnect znaczenie w Słownik I .