PIN (PERSONAL IDENTITY NUMBER
PERSONAL IDENTITY NUMBER co to jest
Definicja PIN (Personal Identity Number) co znaczy. Encyklopedia usług. PIN potrzebny jest na.

Co to jest PIN (Personal Identity Number)

Definicja PIN (PERSONAL IDENTITY NUMBER): Numer potrzebny do korzystania z różnego rodzaju usług. PIN potrzebny jest na przykład przy wypłacie pieniędzy z bankomatu. W razie telefonów komórkowych podanie kodu PIN niezbędne jest przed każdorazowym uruchomieniem telefonu. Po trzykrotnym nieprawidłowym wpisaniu kodu PIN karta SIM jest automatycznie blokowane. Jej odblokowanie możliwe jest przy użyciu kodu PUK.

Co znaczy PIM (Personal Information Manager):
Definicja wykorzystywane do kierowania informacjami osobistymi użytkowników. Oprogramowanie PIM może składać się z takich przedmiotów jak kalendarz, klient E-mail, terminarz albo baza kontaktów. Nie wszystkie pin (personal identity number) co znaczy.
Co znaczy Przeglądarka:
Definicja wykorzystywany do otwierania dokumentów zapisanych w jednym ze standardowych formatów takich jak HTML, Javascript albo WML. Nowsze modele telefonów komórkowych zaopatrzone są zazwyczaj w przeglądarkę pin (personal identity number) krzyżówka.
Co znaczy PC-Karta:
Definicja używana w pierwszej kolejności w komputerach przenośnych. Karty PC mają bardzo niewielki format i mogą pełnić różne funkcje - takie jakie pełni modem, karta muzyczna, karta sieciowa i tym podobne pin (personal identity number) co to jest.
Co znaczy PUK (Personal Unlocking Key):
Definicja Kilkunastocyfrowe hasło pozwalające na odblokowanie karty SIM po trzykrotnym nieprawidłowym wpisaniu kodu PIN pin (personal identity number) słownik.
Co znaczy PCMCIA (Personal Computer Memory Card International Association):
Definicja Rzadziej już stosowane ustalenie kart rozszerzeń do komputerów przenośnych. Pierwotnie karty PCMCIA pełniły funkcję dodatkowej pamięci. Aktualnie coraz częściej stosuje się termin karta PC pin (personal identity number) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest PIN (Personal Identity Number) znaczenie w Słownik P .