Co to jest RODZINA (ŁAC
RODZINA FAMILIA co to jest
Jak uprawiać Rodzina (łac. familia). Hodowla i opieka nad Rodzina (łac. familia) organizmów żywych.

Pielęgnacja Familia Łac Rodzina uprawa

Definicja RODZINA (ŁAC. FAMILIA): Rodzina (z łaciny familia) W systematyce organizmów żywych to jest jednostka niższa od rzędu, a nadrzędna względem rodzaju. Obejmuje blisko ze sobą spokrewnione typy. Nazwy rodzin tworzy się poprzez dodanie końcówki -owate do członu głównego (z łaciny końcówka -aceae), np: Dereniowate (Cornaceae) Wierzbowate (Salicaceae) Sosnowate (Pinaceae)

Co znaczy Rezerwat Przyrody:
Definicja Region zachowany w stanie naturalnym albo niewiele zmienionym, ekosystem, ostoja albo siedlisko przyrodnicze, a również siedlisko roślin, siedlisko zwierząt, siedlisko grzybów i twory i składniki rodzina (łac. familia) co znaczy.
Co znaczy Rodzaj (Łac. Genus):
Definicja genus) W systematyce organizmów żywych to jest jednostka niższa od rodziny, a nadrzędna względem gatunku. Nazwa rodzaju jest fundamentem do tworzenia nazw gatunkowych wg. nazewnictwa binominalnego rodzina (łac. familia) krzyżówka.
Co znaczy Rząd (Łac. Ordo):
Definicja W systematyce organizmów żywych to jest jednostka niższa od klasy (albo podklasy jeżeli taka występuje), a nadrzędna względem rodziny. Obejmuje blisko ze sobą spokrewnione rodziny. Nazwy rzędów rodzina (łac. familia) co to jest.
Co znaczy Rdzeń:
Definicja Rdzeń Tkanka miękiszowa wypełniająca łodygę, korzeń i pień drzewa rodzina (łac. familia) słownik.
Co znaczy Rosarium:
Definicja Rosarium Ogród albo fragment ogrodu gdzie hoduje się róże. (wymowa: Rozarium rodzina (łac. familia) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Rodzina (łac. familia) znaczenie w Słownik R .