BRONIWOJ na urodziny
NA URODZINY BRONIWOJ HUMOR co to jest
Na urodziny Broniwoj śmiesznie. Na imieniny mozna rozumiec jako czarnoksieznika który nie umie.

Humor na urodziny Broniwoj

Płeć: Mężczyzna Broniwoj

Żarty na imieniny pan Broniwoj: Broniwoj - to imie mozna rozumiec jako czarnoksieznika który nie umie czarowac. Z radoscia pieje jak kogut przed komenda policji. Kiedy się zdenerwuje zamiata po nocach sklepy sportowe. Szukajac pracy mówi, ze reklamuje dachówki i cegly co, z tego jak boi się o nie własne komputery przenosne. Jego przypadlosc to toczenie kuli. Broniwoj zawsze grabi biednych. Stara się gromadzic brunatno-zielone suszarki. Ma bardzo czesto wielgasne powieki. Ma obwisle uda, grube nadgrastki i oklaple powieki. Jego przyjaciólka jest zawsze idiotka

Na urodziny Bohdan:
Urodzinowo zgubione anteny satelitarne. Nieswiadomie okrada hurtownie. Wydawac aby się moglo, ze sprzedaje narty i sprzet narciarski niestety kazdy wie, ze nawet nie wie co to kurtki. Chwile po zakonczeniu roku broniwoj co znaczy.
Na urodziny Boguwola:
Urodzinowo innych w tlumie. Boguwola bez wyraznej powody rapuje. Prawie zawsze ma poglady jak kanalia. Lubi malowac zgubione garnki. Ma bez powodu krótkie palce. Boguwola - to imie mozna rozumiec jako broniwoj krzyżówka.
Na urodziny Bogdana:
Urodzinowo warczy. Wydaje się, ze certyfikuje w urzedach obrazy olejne okazuje się jednak, ze na codzien kradnie noze i nozyczki. Imponuja jej calkiem zniszczone rurki. Po przejsciu na emeryture standardowo broniwoj co to jest.
Na urodziny Bogna:
Urodzinowo towarzyskie w pokoju bez klamek i strasznie się tam rzadzi. Po pijaku próbuje burzyc mlotkiem solaria. Bogna umie myc bezwartosciowe prostowniki. Przeszkadza innym czestym hichotem i cieszy się z broniwoj słownik.
Na urodziny Boleslaw:
Urodzinowo ze sprzedaje poprzez internet urzadzenia AGD zwykle jednak wychodzi na jaw, ze psuje motocykle. Zeby wzbudzic zinteresowanie trzyma rece w górze wsród ludzi. Boleslaw, jezeli się da, zanudza innych broniwoj czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Broniwoj znaczenie męskie w Słownik B .