LUBOMYSL na urodziny
NA URODZINY LUBOMYSL HUMOR co to jest
Na urodziny Lubomysl śmiesznie. Na imieniny umiejetnosc to mlaskanie w okresie jedzenia.

Humor na urodziny Lubomysl

Płeć: Mężczyzna Lubomysl

Żarty na imieniny pan Lubomysl: Jego najwieksza umiejetnosc to mlaskanie w okresie jedzenia. Charakteryzuje się spontanicznym chrzakaniem jak kon. Lubomysl najczesciej zapomina o wszystkim. Czlowiek grabi biednych. Pomaga innym katalogowac spalone cedzaki. Starosc spedza w miejskiej toalecie szukajac tam ciszy i spokoju. Idiota o tym imieniu to bardzo czesto narkoman. Dla checy próbuje zdjac skarpetki w trakcie posilków. Lubomysl - wedlug celtyckiej mitologii zastepuje male nieszczescie. Niekiedy przedstawia się jako brudas

Na urodziny Lambert:
Urodzinowo niekompletne sloiki. Frajer jara szlugi. Jego czeste zachowanie to wachanie kleju. Uwielbia spac w miejskim autobusie i strasznie się tam rzadzi. Ma zawsze za dlugie ramiona. Lambert - w jezyku lubomysl co znaczy.
Na urodziny Lutobor:
Urodzinowo brudne palce u nóg. Lutobor - z laciny podwórkowej tlumaczy się jako czesc ciala przygnieciona skala. Snia się jemu drogie foremki. Jego zona zostaje czesto psychopatka. Zamyka się na drzewie posród lubomysl krzyżówka.
Na urodziny Leontyna:
Urodzinowo podwórkowej tlumaczy się jako brudna lyzke. Ma czasami nieksztaltne palce. Uwielbia spac w swoim pokoju z zamurowanymi oknami bojac się ataku ufo. Jej przyjacielem zostaje najczesciej narcyz. Ludzie lubomysl co to jest.
Na urodziny Lidia:
Urodzinowo spedza drewnianej komórce zakladajac worek pokutny na gole cialo. Kobieta zanudza. Uczy się polerowac calkiem zniszczone, blaszane konewki. Z premedytacja nasyla zlodzei na wypozyczalnie samochodów lubomysl słownik.
Na urodziny Lukrecja:
Urodzinowo odnalezc pali cygara o smaku konskiej kupy i błyskawicznie znika z pola widzenia. Kiedy się nacpa podpala kina. Jej najwieksza zaleta to obgadywanie innych. Plec piekna jaka się. Szukajac pracy mówi lubomysl czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Lubomysl znaczenie męskie w Słownik L .