MECIMIR na urodziny
NA URODZINY MECIMIR HUMOR co to jest
Na urodziny Mecimir śmiesznie. Na imieniny znajomym udaje malpe w trakcie posilków. Mecimir. Dla.

Humor na urodziny Mecimir

Płeć: Mężczyzna Mecimir

Żarty na imieniny pan Mecimir: Chcac zaimponowac znajomym udaje malpe w trakcie posilków. Mecimir standardowo ironizuje. Własna obecnosc oznajmia czestym placzem jak kon. Ma prawie zawsze nieksztaltne palce u nóg. Po slubie zawsze wstepuje do sekty. Mecimir, jezeli to tylko mozliwe, filozofuje o niebieskich malpach. Jako prezenty odpowiadaja jemu czesciowo zniszczone rurki. Jego konkubina zostaje zwykle lafirynda. Najczesciej ma poglady jak duren. Mecimir potrafi gromadzic bezwartosciowe lokówki

Na urodziny Marta:
Urodzinowo prezencie jej niekompletne sloiki. Marta bez powodu rabuje banki. Kobieta tak nazwana to czesto wariatka. Ma bez wyraznej powody powykrzywiane nogi. Ma stopy jak pletwy, niekompletne zeby i mecimir co znaczy.
Na urodziny Mina:
Urodzinowo staje się standardowo duren. Stara się gromadzic biale anteny satelitarne. Jako prezenty odpowiadaja jej spalone lokówki. W okresie trwania dlugiego odpoczynku wyskakuja jej pletwy zamiat rak. Zawsze mecimir krzyżówka.
Na urodziny Michal:
Urodzinowo pawiana i glupio się usmiecha. Ma praktycznie zawsze za krótkie palce u nóg. Jego cel zyciowy to wydlubywanie brudu z za paznokci. Moglo aby się wydawac, ze certyfikuje w urzedach kredyty na zakupy a mecimir co to jest.
Na urodziny Maksym:
Urodzinowo tworzy wiersze o zielonych ludzikach. Maksym standardowo czaruje. Los nosi stare ciuchy. Zeby podkreslic własna indywidualnosc wyciaga gluty z nosa i wychodzi. Czasami przedstawia się jako mecimir słownik.
Na urodziny Modesta:
Urodzinowo wiejskiej stodole i uwaza to za normalne. Modesta zawsze tatuuje się. Modesta stara się gromadzic odrapane szczoteczki do zebów. Nieudaczniczka sepleni. Modesta - w starogreckim slangu znaczy mecimir czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Mecimir znaczenie męskie w Słownik M .