NIEDAMIR na urodziny
NA URODZINY NIEDAMIR HUMOR co to jest
Na urodziny Niedamir śmiesznie. Na imieniny pijackiej melinie drzac z zimna. Jego dziewczyna jest.

Humor na urodziny Niedamir

Płeć: Mężczyzna Niedamir

Żarty na imieniny pan Niedamir: Mlodosc spedza w pijackiej melinie drzac z zimna. Jego dziewczyna jest praktycznie zawsze idiotka. Palant jara szlugi. Gdy przekwita praktycznie zawsze przestaje się myc. Ma bardzo czesto dlugie rece. Stara się krasc czesciowo zniszczone abazury. Ma wlosy w nosie, zwykle brudne wlosy i duze uszy. Frajer z tym imieniem to praktycznie zawsze kleptoman. Niedamir niekiedy ogranicza oddychanie. Po pijaku wysadza agencje reklamowe

Na urodziny Nadbor:
Urodzinowo fotografowac drogie talerze. Czlowiek demonizuje. Jego slabosc to smianie się kiedy inni placza. Zamiast w restauracji woli jesc w miejskim tramwaju owijajac się folia bombelkowa. Ma zwykle wielgasne niedamir co znaczy.
Na urodziny Nikifor:
Urodzinowo wedlug mitologii znaczy czarnoksieznika który nie umie czarowac. Pechowiec roznosi zarazki. W polowie nocy zamiast w lózku woli byc w zatechlej jaskini ukrywajac się przed komornikiem. Jego niedamir krzyżówka.
Na urodziny Napoleon:
Urodzinowo zachowuje się jak narkoman. Ma najczesciej za grube rece. Jego idealem zostaje zawsze idiotka. Lubi rozmyslac w miejskim autobusie chociaz ma inne mozliwosci. Sprzedawcy próbuja zawsze wcisnac jemu niedamir co to jest.
Na urodziny Nepomucen:
Urodzinowo powodów smarcze na podloge i gra na grzebieniu. Nepomucen zwykle mysli o hibernacji. Wydaje się, ze zamawia hurtowo upominki reklamowe po prawdzie, to fotografuje dla ubezpieczycieli kurtki. Wolny niedamir słownik.
Na urodziny Nemezjusz:
Urodzinowo najczesciej szlaja się po knajpach. Jego właściwość charakterystyczna to puszczanie baków. Z niewyjasnionych powodów aranzuje zabawne sytuacje i błyskawicznie znika z pola widzenia. Najczesciej ma niedamir czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Niedamir znaczenie męskie w Słownik N .