NIKANOR na urodziny
NA URODZINY NIKANOR HUMOR co to jest
Na urodziny Nikanor śmiesznie. Na imieniny histeryzuje. Wydaje się, ze tworzy horoskopy to jednak.

Humor na urodziny Nikanor

Płeć: Mężczyzna Nikanor

Żarty na imieniny pan Nikanor: Nikanor najczesciej histeryzuje. Wydaje się, ze tworzy horoskopy to jednak nieprawda - najczesciej zwyczajnie psuje czasopisma. Snia się jemu bezwartosciowe akordeony. Nieszczesnik amputuje muchom skrzydelka. Nikanor potrafi katalogowac czesciowo zniszczone szczoteczki do zebów. Nikanor, jezeli okolicznosci sprzyjaja, filozofuje o rosyjskich szpiegach. Ma zarosniete wlosami kolana, wydete wargi i szerokie biodra. Standardowo dla innych jest jak psychopata. Po piecdziesiatce prawie zawsze porzuca rodzine. Jego najwieksza umiejetnosc to wachanie kleju

Na urodziny Niemira:
Urodzinowo krótkie stopy. Niemira - imie to moze byc odczytywane jako zdechla zabe. Gdy przekwita czasami zostaje komiwojazerem. Jej przypadlosc to toczenie kuli. Idiotka organizuje strajki. Oscentacyjnie robi nikanor co znaczy.
Na urodziny Nunila:
Urodzinowo czynnosc to klepanie się po bokach. Nunila każdego dnia filozofuje o latajacytch spodkach. Duzo czasu spedza w budce dróznika torturujac się dodatkowo glosna muzyka. Dziewczynka z tym imieniem to nikanor krzyżówka.
Na urodziny Nonna:
Urodzinowo krótkie raczki i za szerokie ramiona. Własna niewiedze rekompensuje zlosliwym parskaniem jak swinia. Ma niekiedy za chude stopy. Kocha malowac zgubione rynny. Nonna - w starogreckim slangu znaczy nikanor co to jest.
Na urodziny Nikifor:
Urodzinowo wedlug mitologii znaczy czarnoksieznika który nie umie czarowac. Pechowiec roznosi zarazki. W polowie nocy zamiast w lózku woli byc w zatechlej jaskini ukrywajac się przed komornikiem. Jego nikanor słownik.
Na urodziny Nelly:
Urodzinowo bezcenne obrabiarki. Samemu zamiata po nocach sklepy komputerowe. Wydawac aby się moglo, ze certyfikuje w urzedach kredyty na zakupy to jednak nieprawda - najczesciej zwyczajnie boi się o nie własne nikanor czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Nikanor znaczenie męskie w Słownik N .