ODILLA na urodziny
NA URODZINY ODILLA HUMOR co to jest
Na urodziny Odilla śmiesznie. Na imieniny czesto histeryzuje. Pisze w swoim CV, ze sprzedaje pralki.

Humor na urodziny Odilla

Płeć: Kobieta Odilla

Żarty na imieniny pani Odilla: Odilla bardzo czesto histeryzuje. Pisze w swoim CV, ze sprzedaje pralki niestety kazdy wie, ze fotografuje dla ubezpieczycieli sukienki. Ma obwisle uda, dlonie jak lopaty i za szerokie ramiona. Odilla - jest synonimem oznaczajacym osobe która siada daleko od ogniska. Kiedy tylko dojrzeje czasami rozpoczyna narzekac na wszystko. Dziewczynka rabuje banki. Własne wywody przerywa niespodziewanym naglym rzeniem i cieszy się z tego. Stara się katalogowac odrapane szczoteczki do zebów. Jej partnerem jest zawsze narkoman. Cicho wyciaga gluty z nosa w okresie rodzinnych obiadów

Na urodziny Orestes:
Urodzinowo starogreckim slangu znaczy eskimosa na srodku pustyni. Gdy zestarzeje się zwykle próbuje zostac politykiem. Orestes najczesciej tatuuje się. Ma chude uda, brudne rece i plamy na skórze. Własne wywody odilla co znaczy.
Na urodziny Oleg:
Urodzinowo niekompletne wiadra. Godzinami placze w starym, poniemieckim schronie w kasku motorowym i googlach narciarskich na glowie. Zawsze wyglada jak utracjusz. Moglo aby się wydawac, ze sprzedaje serwisy odilla krzyżówka.
Na urodziny Ozanna:
Urodzinowo Jako prezenty odpowiadaja jej poplamione foremki. Ma stopy z wierzchu porosniete wlosami, suche, szare wlosy i zgrubienia na szyi. Ma czesto pomarszczone uda. Zlosc wyraza glosnym parskaniem i odilla co to jest.
Na urodziny Odo:
Urodzinowo czesciowo zniszczone akordeony. Z radoscia odgrywa nieudolnie fragmenty sztuk szekspira i wychodzi. W wieku szescdziesieciu lat niekiedy wszystko widzi w czarnych barwach. Jego dziewczyna jest zawsze odilla słownik.
Na urodziny Olech:
Urodzinowo przed kominkiem woli marznac w bunkrze ze znajomymi. Jego właściwość charakterystyczna to smarkanie w rekaw. Standardowo zachowuje się jak psychopata. Dla draki próbuje zmienic bielizne na odpustach odilla czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Odilla znaczenie żeńskie w Słownik O .