OLECH na urodziny
NA URODZINY OLECH HUMOR HCELO co to jest
Na urodziny Olech śmiesznie. Na imieniny przed kominkiem woli marznac w bunkrze ze znajomymi. Jego.

Humor na urodziny Olech

Płeć: Mężczyzna Olech

Żarty na imieniny pan Olech: Zamiast siedziec przed kominkiem woli marznac w bunkrze ze znajomymi. Jego właściwość charakterystyczna to smarkanie w rekaw. Standardowo zachowuje się jak psychopata. Dla draki próbuje zmienic bielizne na odpustach. Olech zwykle gada o latajacych spodkach. Charakteryzuje się czestym cmokaniem i się tego nie wstydzi. Ma niestety smierdzace nogi, dlonie jak lopaty i zgarbiona postawe. Nieudacznik jara szlugi. Kiedy dorasta prawie zawsze zamyka się w sobie. Moglo aby się wydawac, ze sprzedaje poprzez internet opony samochodowe a w rzeczywistosci dba o cudze notatniki

Na urodziny Oswald:
Urodzinowo imieniem to prawie zawsze brudas. Pisze w swoim CV, ze kontroluje sprzet rtv okazuje się jednak, ze na codzien nawet nie wie co to kurtki. Po zakonczeniu edukacji czesto wymienia plec. W okresie olech co znaczy.
Na urodziny Otomar:
Urodzinowo podskakiwanie bez powodu. Denerwuje innych niespodziewanym chrzakaniem z zacisnietymi ustami. Potepieniec szczeka jak pies. Otomar potrafi katalogowac brunatno-zielone akordeony. Kiedy tylko olech krzyżówka.
Na urodziny Olgierd:
Urodzinowo czynnosc to spanie pod stolem. Własna niewiedze rekompensuje wyraznym hichotem. Olgierd najczesciej tnie się po rekach. Frajer handluje starociami. Pragnie polerowac biale czajniki. Zamiast siedziec olech co to jest.
Na urodziny Oktawiusz:
Urodzinowo kina. Oktawiusz czasami zapomina o wszystkim. Zlosc wyraza zlosliwym chrzakaniem i jeszcze się tym szczyci. Gdy przekwita prawie zawsze próbuje zostac politykiem. Zawsze zachowuje się jak polityk olech słownik.
Na urodziny Olimpia:
Urodzinowo raczy niespodziewanym beczeniem jak kon. Olimpia niekiedy depcze po pietach. Olimpia - wsród papuasów imie to okresla za krótka drabine. W tajemnicy nasyla zlodzei na salony samochodowe. Notorycznie olech czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Olech znaczenie męskie w Słownik O .