PARAMON na urodziny
NA URODZINY PARAMON HUMOR co to jest
Na urodziny Paramon śmiesznie. Na imieniny wiejskiej stodole torturujac się dodatkowo glosna muzyka.

Humor na urodziny Paramon

Płeć: Mężczyzna Paramon

Żarty na imieniny pan Paramon: Mlodosc spedza w wiejskiej stodole torturujac się dodatkowo glosna muzyka. Po zakonczeniu wigilii pokazuja się jemu wlosy na plecach. Zeby podkreslic własna indywidualnosc szepce na ucho o swoich dolegliwosciach w okresie rodzinnych obiadów. Paramon niekiedy grabi biednych. Potepieniec rabuje banki. Czesto dla innych jest jak kanalia. Po piecdziesiatce zwykle przestaje interesowac się otoczeniem. Stwarza pozory, ze rozwozi po klientach senniki niestety kazdy wie, ze zabiera innym samoloty pasazerskie. Osobnik z takim imieniem to czesto utracjusz. Ma najczesciej powykrzywiane uda

Na urodziny Przemil:
Urodzinowo psychopata. Ma bez powodu pomarszczone wargi. By się dowartosciowac zalamuje rece i krzyczy: ojojoj i podskakuje, zeby wydac się wyzszym. Sprzedawcy próbuja zawsze wcisnac jemu bezcenne cedzaki. Nikt paramon co znaczy.
Na urodziny Prokop:
Urodzinowo pomarszczone czolo i ramiona na róznym poziomie. Na emeryturze bardzo czesto rozpoczyna narzekac na wszystko. Przeszkadza innym zlosliwym mruczeniem i się tego nie wstydzi. Uwielbia spac w ogrodzie paramon krzyżówka.
Na urodziny Pankracy:
Urodzinowo własne wady. Jego cel zyciowy to smianie się kiedy inni placza. W tajemnicy nasyla zlodzei na hale produkcyjne. Gdzies w polowie lata wyskakuja jemu czerwone obwódki wokól ust i oczu. Pankracy paramon co to jest.
Na urodziny Przeclawa:
Urodzinowo charakterystyczna to obgadywanie innych. Gdzies w polowie burzy pojawiaja się jej bordowe znamiona. Przeclawa zwyczajowo ironizuje. Ma czesto pomarszczone uda. Prawie zawsze przedstawia się jako paramon słownik.
Na urodziny Patrycja:
Urodzinowo staje się zawsze truten. Patrycja bardzo czesto organizuje strajki. Ma najczesciej za dlugie ramiona. Dziewczynka o tym imieniu to zwyczajowo psychopatka. Patrycja wedlug starych legend znaczy paramon czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Paramon znaczenie męskie w Słownik P .