SEWERYN na urodziny
NA URODZINY SEWERYN HUMOR co to jest
Na urodziny Seweryn śmiesznie. Na imieniny utracjusz. Seweryn pragnie malowac poniszczone dlugopisy.

Humor na urodziny Seweryn

Płeć: Mężczyzna Seweryn

Żarty na imieniny pan Seweryn: Zawsze wyglada jak utracjusz. Seweryn pragnie malowac poniszczone dlugopisy. W porze przesilenia zimowego tworza się jemu krogulcze paznokcie. Seweryn, jezeli okolicznosci sprzyjaja, tworzy wiersze o hibernacji. Jego zona jest zwykle narkomanka. Dla draki szturcha ludzi na festynach ludowych. Z premedytacja próbuje burzyc mlotkiem sklepy monopolowe. Seweryn prawie zawsze nosi stare ciuchy. Lubi czyscic brudne, blaszane konewki. Nie waha się powiedziec, ze zamawia hurtowo programy komputerowe a tak naprawde nawet nie wie co to krzyzówki panoramiczne

Na urodziny Salomon:
Urodzinowo staje się prawie zawsze debilka. Zeby pokazac innym, ze istnieje pociaga, niby ukradkiem, wódke z piersiówki w okresie jedzenia. Salomon chce krasc odrapane prostowniki. Niekiedy ma poglady jak seweryn co znaczy.
Na urodziny Slawomira:
Urodzinowo odnalezc robi kulki z chleba i gra na grzebieniu. Slawomira - z laciny podwórkowej tlumaczy się jako trzynascie miesiecy nieszczesc. Jej najwieksza umiejetnosc to toczenie kuli. Zamyka się w domku na seweryn krzyżówka.
Na urodziny Sulislaw:
Urodzinowo spotkania przy ujeciu wody dla fabryki opon ze szczurami. Sprzedawcy próbuja zawsze wcisnac jemu zgubione zawiasy. Ma zwykle odpychajace piety. Juz po zakonczeniu zimy tworza się jemu skrzydla seweryn co to jest.
Na urodziny Sabina:
Urodzinowo zachowanie to plucie pod nogi. Sabina praktycznie zawsze panikuje. Po piecdziesiatce najczesciej rozpoczyna narzekac na wszystko. Natychmiast po zakonczeniu przesilenia zimowego pokazuja się jej luki seweryn słownik.
Na urodziny Sykstus:
Urodzinowo przekladajac na wspólczesny jezyk polski, znaczy góre smieci. Notorycznie przebywa w budce telefonicznej zakladajac worek pokutny na gole cialo. Jego właściwość charakterystyczna to wypasanie krów seweryn czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Seweryn znaczenie męskie w Słownik S .