CARD CALLING co to jest
CARD CALLING co to jest
Definicja Calling Card co znaczy. Encyklopedia różnych usług telekomunikacyjnych. Standardowe karty.

Co to jest Card Calling

Definicja CALLING CARD: Karty telefoniczne, które umożliwiają dostęp do różnych usług telekomunikacyjnych. Standardowe karty telefoniczne oferowane poprzez krajowych operatorów stacjonarnych zawierają z reguły zakodowaną (w pasku albo mikrochipie) sumę pieniędzy. Karty telefoniczne oferowane poprzez niezależnych operatorów międzynarodowych, międzymiastowych albo sieci komórkowych posiadają z kolei tylko unikatowy numer, przy użyciu którego operator ustala ile pieniędzy wydane zostało na dane połączenia.

Co znaczy Changeover:
Definicja Przełączenie telefonu z jednej stacji bazowej do innej. W odróżnieniu do handover w okresie zmiany stacji bazowej połączenie jest nieaktywne calling card co znaczy.
Co znaczy CE:
Definicja poprzez instytucje Wspólnoty Europjeskiej. Umieszczony na urządzeniu symbol CE znaczy, iż dane urządzenie elektryczne, elektroniczne, kabel, rozdzielacz i tym podobne spełnia normy w dziedzinie calling card krzyżówka.
Co znaczy COM Port:
Definicja Port komunikacyjny - szeregowe łącze komputera używane do podłączania różnych urządzeń peryferyjnych na przykład modemów, myszek albo tabletów calling card co to jest.
Co znaczy CLIP (Calling Line Identification Presentation):
Definicja poprzez sieci GSM i nie wszystkie sieci stacjonarne polegająca na wyświetlaniu numeru rozmówcy na wyświetlaczu telefonu. Użytkownik przed odebraniem połączenia ma sposobność sprawdzenia, kto do niego calling card słownik.
Co znaczy C-HTML (Compact HTML):
Definicja z ograniczoną liczbą dyrektyw poświęcony specjalnie dla telefonów komórkowych i innych, niewielkich przenośnych urządzeń. C-HTML użytkowany jest w japońskich sieciach I-mode. W Europie dominującym calling card czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest Calling Card znaczenie w Słownik C .