CDMA (CODE DIVISION MULITPLE
CDMA CODE DIVION MULITPLE co to jest
Definicja CDMA (Code Division Mulitple Acces) co znaczy. Encyklopedia drugiej i trzeciej generacji.

Co to jest CDMA (Code Division Mulitple Acces)

Definicja CDMA (CODE DIVISION MULITPLE ACCES): Sposób transmisji danych używana w sieciach drugiej i trzeciej generacji. CDMA polega na tak zwany kodowanej metodzie transmisji danych. Dane, po wymianie na postać cyfrową, dzielone są na pakiety, które w dalszym ciągu rozpraszane są na całe dostępne pasmo częstotliwości. Każdemu pakietowi nadawany jest indywidualny kod, który umożliwia w dalszym ciągu odfiltrowanie danych i poskładanie ich w jedną całość. Jeden z wariantów sposoby CDMA - CDMA 2000 będzie użytkowany w sieciach UMTS. CDMA 2000 ma umożliwić transfery danych rzędu 115 - 2000 kbit/s.

Co znaczy Cell Broadcast:
Definicja Usługa związana z wysyłaniem krótkich informacje tekstowych SMS. W razie Cell Broadcast SMS-y wysyłane są tylko do abonentów znajdujących się na ustalonym obszarze cdma (code division mulitple acces) co znaczy.
Co znaczy C-HTML (Compact HTML):
Definicja z ograniczoną liczbą dyrektyw poświęcony specjalnie dla telefonów komórkowych i innych, niewielkich przenośnych urządzeń. C-HTML użytkowany jest w japońskich sieciach I-mode. W Europie dominującym cdma (code division mulitple acces) krzyżówka.
Co znaczy Card Roaming:
Definicja karty używana jest wtedy, gdy użytkownik znajduje się w zasięgu sieci pracujących w innym standardzie niż jego sieć macierzysta. Możliwe jest zatem umieszczenie karty SIM użytkownika w na przykład cdma (code division mulitple acces) co to jest.
Co znaczy CAMEL (Customized Applications For Mobile Networks Enhanced Logic):
Definicja jest aktualnie wprowadzany w nie wszystkich sieciach GSM w celu powiększenia ich funkcjonalności. CAMEL oferuje takie funkcje jak tworzenie zamkniętych grup użytkowników, wprowadzanie usług cdma (code division mulitple acces) słownik.
Co znaczy CSTN (Color Super-Twist Nematic):
Definicja produkcji wyświetlaczy. W razie CSTN matryca z pojedynczymi punktami obrazu jest pasywna. Znaczy to, iż piksele sterowane są pośrednio przy użyciu tranzystorów obsługujących daną kolumnę albo wiersz cdma (code division mulitple acces) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest CDMA (Code Division Mulitple Acces) znaczenie w Słownik C .