PIM (PERSONAL INFORMATION
PERSONAL INFORMATION MANAGER co to jest
Definicja PIM (Personal Information Manager) co znaczy. Encyklopedia informacjami osobistymi.

Co to jest PIM (Personal Information Manager)

Definicja PIM (PERSONAL INFORMATION MANAGER): Oprogramowanie wykorzystywane do kierowania informacjami osobistymi użytkowników. Oprogramowanie PIM może składać się z takich przedmiotów jak kalendarz, klient E-mail, terminarz albo baza kontaktów. Nie wszystkie bardziej zaawansowane telefony komórkowe także zaopatrzone są w programy typu PIM.

Co znaczy PCMCIA (Personal Computer Memory Card International Association):
Definicja Rzadziej już stosowane ustalenie kart rozszerzeń do komputerów przenośnych. Pierwotnie karty PCMCIA pełniły funkcję dodatkowej pamięci. Aktualnie coraz częściej stosuje się termin karta PC pim (personal information manager) co znaczy.
Co znaczy PIN (Personal Identity Number):
Definicja korzystania z różnego rodzaju usług. PIN potrzebny jest na przykład przy wypłacie pieniędzy z bankomatu. W razie telefonów komórkowych podanie kodu PIN niezbędne jest przed każdorazowym uruchomieniem pim (personal information manager) krzyżówka.
Co znaczy Panel Obudowy:
Definicja komórkowych to jest cześć obudowy aparatu, którą użytkownik może wymienić. Zamiana paneli obudowy umożliwia personalizację telefonu. Aktualnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnych wzorów pim (personal information manager) co to jest.
Co znaczy PUK (Personal Unlocking Key):
Definicja Kilkunastocyfrowe hasło pozwalające na odblokowanie karty SIM po trzykrotnym nieprawidłowym wpisaniu kodu PIN pim (personal information manager) słownik.
Co znaczy Profile:
Definicja poprzez nie wszystkie telefony komórkowe. Funkcja tworzenia profili umożliwia definiowanie różnych ustawień telefonu w zależności od warunków zewnętrznych w jakich znajduje się użytkownik.Użytkownik pim (personal information manager) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Co to jest PIM (Personal Information Manager) znaczenie w Słownik P .